У Золочеві правоохоронці розповіли дітям про булінг

У Золочеві правоохоронці розповіли дітям про булінг, його прояви та навчили, як протистояти цьому явищу. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівщини.

Про те, які види переслідувань і образ трапляються в підлітковому середовищі та яка відповідальність за це передбачена, розповіли школярам Золочівської загальноосвітньої школи №2 інспектор ювенальної превенції Золочівського відділу поліції Оксана Березіна, психолог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги. Об этом сообщает katalog-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Жертвою упередженого ставлення може стати будь-яка дитина. Найчастіше її обирають серед учнів, що мають певні зовнішні особливості, чи надміру емоційних дітей. Тож важливо, аби підліток, який став жертвою цькування, розповів про свої неприємності дорослим, котрі завжди можуть допомогти.

Особливу увагу правоохоронці приділили спілкуванню в соціальних мережах. "Віртуальні "друзі" можуть виявитися зовсім не тими, за кого себе видають. Тому нікому не повідомляйте інформацію, яка може зашкодити вам чи вашим близьким", — застерегла Оксана Березіна.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_zolochevi_pravoohorontsi_rozpovily_dityam_pro_buling_327707.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя