УКРГАЗБАНК – с «обналом» всё прекрасно

Посадовці УКРГАЗБАНКА, який не зазнав репресій і банкрутування з боку Гонтарьової https://www.obozrevatel.com/finance/trends/45678-daj-lere-dva-gontarevu-priperli-k-stenke-v-5-zvezdochnom-otele-vashingtona--videofakt.htm , і чиє керівництво наближене до владної орбіти, активно користуються конвертаційним центром. Ця операція в народі називається «обнал».

Йдеться про Людмилу Лебединську, котра наближена до заступника Голови Правління Шевченка (злі язики стверджують, що вона навіть є, о БОЖЕ!, коханкою пана ШЕВЧЕНКА). В оборудці разом з Лебединською також бере участь Ольга Храменко.

Для здійснення оборудки використовується ТОВ «АЛЬФА-ОМЕГА-ІНВЕСТ», про яке вже писали раніше журналісти ресурсу «ПОЛИТИКА» в матеріалі Укргазбанк – арендная афера от пана Москаленко? http://politica-ua.com/item/37161-ukrgazbank-arendnaya-afera-ot-pana-moskalenko

Цього разу йдеться про «обнал» з боку креатури пана ШЕВЧЕНКА Л.Лебединської протягом останніх півроку. Інсайдерське джерело запевняє про те, що кожного разу в наслідок конвертаційної оборудки пані Лебединська отримує 200 тисяч гривень «кешу».

Процес «обналу» відбувається через таке-собі ТОВ «СКВ-ГРУП».

ТОП новости

Вход

Меню пользователя