Закарпаття: Мер Міжгір’я розповів про соціально-економічну ситуацію в селищі

Закарпаття: Мер Міжгір’я розповів про соціально-економічну ситуацію в селищі

Селищний голова Міжгір’я 28-річний Василь Щур (наймолодший в Україні на цій посаді) розповів, що 19 квітня — три роки з часу перебування його на посаді. Власну передвиборчу програму "10 кроків до міжгірців", за словами Василя Щура, він виконав на 85-90 %. Зокрема, за останні два роки селищна рада відновила автобусний рух між Міжгір’ям та селами в районі, а також систему освітлення вулиць (якого не було 40 років).

а програмою "Світле Міжгір’я" у місті встановлено більше 300 ліхтарів ( до цього було 18). "Зроблено всю проектно-кошторисну документацію та прокладено 1,8 км нового водопроводу, відремонтовано 4 міські дороги та дороги у с. Запереділля. У кожному з 5 дошкільних навчальних закладів проведено благоустрій території та відновлено дитячі ігрові майданчики",-- розповів Василь Щур.

Заступник селищного голови з виконавчої роботи Василь Юрик розповів, що влада селища одним з пріоритетів своєї діяльності визначила благоустрій Міжгір’я. Для комунальних господарств закуплено шість одиниць техніки для прибирання міста, реконструюється центральна площа, тривають роботи з облаштування дитячих ігрових майданчиків. Щороку по 50 дітей з Міжгір’я за рахунок місцевої влади їздить відпочивати до Польщі, де Міжгір’я має два міста-побратими.

Василь Щур також прокоментував звинувачення, які днями пролунали на його адресу від мешканців Міжгір’я щодо конфліктів довкола земельних ділянок на Синевирському перевалі. "В усій країні сьогодні є багато спірних питань та замовних політичних чвар. Мешканці, які висловлювали незадоволення роботою селищною ради, претендують на землю, яка їм не належить", — сказав В. Щур. Група незадоволених людей, за його словами, — це "маленька опозиція", яка неодноразово висловлювали незадоволення рішеннями селищної ради. Проблема полягає у тому, каже мер, що мешканці часто отримуючи рішення про виділення земельної ділянки, не йшли оформлювати акти на землю через високу вартість. А тепер з цим виникають непорозуміння.

Мер наголосив, що міська рад може видавати тільки рішення про отримання ділянок, документацію ж виробляють зовсім інші госпрозрахункові структури. Стосовно ділянки Ф.Чупа, який має претензії до мера, В. Щур також запевнив журналістів, що немає жодної "накладки" із власниками земельних актів на ділянки. Непорозуміння виникли між власниками сусідніх ділянок, які претендують на одні й ті ж самі сотки. Стосовно справи із побиттям Ф.Чупа, мер Міжгір’я стверджує, що не його брат побив мешканця Федора Чупа, а навпаки і заяву до міліції подала саме його родина.

Олександр Гладовський, заступник мера з економічних питань розповів, що протягом минулого року селищна рада розглянула 2242 звернення мешканців із земельних питань, лише 138 заяв (тобто 6 %) про виділення земельних ділянок не задоволено. Йдеться про ті випадки, коли мешканці мають проблеми з документацією.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/37838-Zakarpattia-Mer-Mizhhir’ia-rozpoviv-pro-sotsialno-ekonomichnu-sytuatsiiu-v-selyshchi-”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя